Кубок Фесенка

Дата: 17.02.2020 09:37

24 січня, у Воскресенському НВК  відбулася  урочиста лінійка, в день  пам'яті випускника школи, воїна -афганця Юрія Фесенка.

На лінійку були запрошені поважні гості з м.Пологи: радник голови Пологівської районної державної адміністрації, депутат районної ради, голова Пологівської районної партії Афганістану Малиш Михайло Петрович, голова районної спілки воїнів-афганців Садовий Сергій Олексійович, капітан запасу, воїн-інтернаціоналіст Деменко Василь Михайлович, сестра Ю. Фесенка Посікан Світлана Володимирівна.

Михайло Петрович розповів учням дуже цікаві спогади свого життя, своїх бойових дій. В актовому залі панувала тиша, де діти прислухалися до кожного сказаного слова, адже це життя людей, які пережили ті страшні дні.

По завершенню лінійки директор Лазаренко Олександр Сергійович радо привітав усіх переможців шкільної спартакіади, яка проходила 22-23січня, і вручив грамоти за почесні зайняті місця. Змагання відбулися з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та стрільби.

У 2020 році, Кубок пам’яті Юрія Фесенка отримав 6-Б клас, класний керівник Сидоренко Наталія Олександрівна.