Продуктові набори

Дата: 13.04.2020 09:49

З метою організації соціального захисту найбільш вразливих категорій верст населення під час карантину, у звязку з коронавірусною інфнкцією COVID-19 Міністерсто соціальної політики України спільно з Національною мережею продуктових магазинів АТБ в період з 03.04.2020 по 23.04.2020 провели благодійну акцію з метою забезпечення продуктовими наборами громадян, які отримують соціальні послуги в закладах соціального захисту Воскресенської сільської ради. А саме, громадяни віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду.

Восьмого квітня 2020 року комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради було передано 47 продуктових наборів з ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» для подальшого забезпечення громадян, які знаходяться на обслуговуванні.

Вказані категорії громадян отримуючи продуктові набори висловили здивування та слова щирої вдячності.