Подарункові набори

Дата: 08.05.2020 17:52

З нагоди 75 річчя  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з місцевої програми «Назустріч людям» було виділено кошти на придбання подарункових наборів (продуктових наборів)інвалідам війни, вдовам інвалідів війни та учасникам бойових дій Другої світової війни на загальну суму 1850 грн.

Подарунки було вручено:Кир’ян Марії Семенівні, Маличинській Євдокії Антонівні, Бадло Катерині Антонівні, Лось Надії Іванівні, Кіян Валентині Петрівні, Лось Олександрі Мусіївні, Назаренко Вірі Артемівні, Сур Тетяні Іванівні. А Харченку Івану Борисовичу будо вручено подарунки від Воскресенської ОТГ, Пологівської РДА та Пологівської районної ради.

Багато років віддаляють нас від тих подій, але ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати неоціненний подвиг ветеранів Другої світової війни – як приклад патріотизму, мужності та справжньої любові до рідної землі.