Увага!!! ЗНО 2020!!!

Дата: 24.06.2020 13:12

Випускникам та батькам про

ЗНО 2020 року

Випускники 2020  звільняються від обов'язкової ДПА, але можуть складати  атестацію, зокрема у формі ЗНО, за власним бажанням.

Тобто Закон звільняє від державної підсумкової атестації (ДПА) у     будь – якій формі всіх здобувачів освіти.

Підставою для проходження  ДПА у закладі освіти чи у формі ЗНО є письмова заява здобувача освіти або одного з батьків ,інших законних представників неповнолітніх здобувачів освіти, щодо підтвердження їхнього бажання проходити ДПА у довільній формі , подана особисто чи у від сканованому вигляді електронною поштою до закладу  освіти.

Випускники , які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році повинні ОБОВ’ЯЗКОВО пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

Здобувачі освіти, які претендують на нагородження Золотою або Срібною медалями та звільнені від проходження ДПА Законом, мають право на отримання таких медалей без проходження ДПА.

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання

у 2020 році

• математика – 25 червня
  • українська мова і література – 30 червня
  • фізика – 2 липня
  • іспанська, німецька, французька мови – 6 липня
  • англійська мова – 7 липня
  • історія України – 9 липня
  • біологія – 13 липня
  • географія – 15 липня
  • хімія – 17 липня

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО визначатимуться:

• з математики, фізики – до 16 липня,
  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,
  • з географії, хімії – до 28 липня.

Результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:

• з математики, фізики – до 17 липня,
  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня,
  • з географії, хімії – до 29 липня.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.