З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Дата: 26.06.2020 14:54

Дорогі земляки!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Основний закон нашої держави об’єднав багатовікову історію українського державотворення, закріпив загальновизнані права, свободи та ідеали справедливості всіх нас і визначив правовий розвиток України.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
      Від усього серця бажа
ємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Здоров’я вам, щастя, добробуту та віри в світле майбутнє України!

З повагою сільський голова Микола Гузенко

та виконавчий комітет сільської ради