ПОРЯДОК ДЕННИЙ Сорокової сесії Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області сьомого скликання, яка відбудеться 24 липня 2020 року с. Воскресенка

Дата: 13.07.2020 14:53

Сорокової сесії Воскресенської  сільської  ради

Пологівського  району Запорізької  області сьомого скликання, яка відбудеться  24 липня 2020 року  с. Воскресенка

1. Про затвердження оновленого складу місцевої комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа у 2020 році (гол. спеціаліст Петровська М.О.).
  2. Про затвердження змін до Положення про місцеву комісію з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа (гол. спеціаліст Петровська М.О.).
  3. Про затвердження змін до Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради  (директор КУ «ЦНСП» Ковтун П.В).
  4.       Про внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Воскресенської сільської ради 2018-2020 р.р. (директор КУ «ЦНСП» Ковтун П.В).
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови (нач.відділу  Хмарська  В.М.)
  6. Припинення права користування земельною ділянкою (нач.відділу  Гончаренко  В.М).
  7.      Затвердження документації із землеустрою (нач.відділу  Гончаренко  В.М).
  8.      Надання дозволу на розробку документації із землеустрою (нач.відділу  Гончаренко  В.М) .
  9.      Про виділення в натурі земельної частки (паю) (нач.відділу  Гончаренко  В.М).
  10.      Різне.