30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2020 10:46

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Проблема торгівлі людьми та співпраці громадських організацій і державних установ щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми ця проблема  надзвичайно актуальна, адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, психологічні так і соціальні причини.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів.

Для боротьби із цим злочином та недопущення випадків торгівлі людьми щодо порушенням прав людини у сучасному світі на території Воскресенської ОТГ працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Воскресенської сільської ради серед жителів громади було проведено профілактичні бесіди та розповсюджено інформаційні буклети з «гарячими» телефонами з ціллю підвищення обізнаності серед громадян для надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.