У МІСТІ ПОЛОГИ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ "СПАС ІДЕ - ГОСТЕЙ ВЕДЕ"

Дата: 07.08.2017 16:07

19 серпня 2017 року на центральній алеї вул. Єдності міста Пологи відбудеться районний фестиваль народної творчості "Спас іде - гостей веде", метою якого є збереження та популяризація українських традицій, фольклорної спадщини, розвиток аматорського мистецтва, популяризації творчості майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, популяризації самобутніх традицій бджільництва, виноградарства і садівництва, розширення міжрегіональних культурних зв’язків.

У програмі свята:

• урочисте відкриття;
  • виставка – продаж виробів майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, народних ремесел;
  • концертна програма;
  • ярмарок - продаж продукції бджільництва, виноградарства і садівництва;
  • урочисте нагородження учасників.

Початок о 16.00 год. на центральній алеї вул. Єдності міста Пологи 19 серпня 2017 року.

Звертаємось до народних умільців, бджолярів  та  трудівників  садів  і ланів!

Для участі  у виставці –  ярмарку   просимо  до 11 серпня подати заявку на участь за телефонами:

(06165) 2-39-98

066 76 44 350 (Світлана Петрівна)