ЮВІЛЯРКУ З С.КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

Сьогодні, 5 квітня, відзначає свій 90-річний ювілей жителька села Кінські Роздори Шингур Лідія Василівна.

З подарунком та найщирішими побажаннями до іменинниці завітали представники  місцевої влади: староста Сергій Іванович Зубенко, директор Кінськороздорівського СБК Людмила Олександрівна Колісник та художній керівник Кінськороздорівського СБК Оксана Миколаївна Дмитренко.

У своєму вітанні ювілярці Сергій Іванович подякував за багаторічну самовіддану працю. Переживши багато бурхливих подій, Лідія Василівна сьогодні зустрічає ювілей у колі рідних та близьких людей.

Тож, зі святом Вас, Лідіє Василівно! Ми ще і ще раз вітаємо Вас зі знаменним ювілеєм. Зичимо щасливого довголіття, сімейного затишку та щирої любові рідних і близьких.

Многії  Вам літа, добробуту та злагоди!