Увага! Планова дезінфекція!

Дата: 18.09.2020 12:42

Шановні мешканці села Воскресенки!

У зв’язку з проведенням планової дезінфекції та промивки водопровідних мереж в селі Воскресенка  з 8:00 год.  28 вересня 2020 року до 17:00год.  29 вересня 2020 року  буде відсутня питна вода або подаватиметься з великим вмістом дезінфікуючого розчину.

На період дезінфекції рекомендуємо завчасно зробити запас води для питних та господарсько-побутових цілей.

Під час проведення робіт не використовувати воду для пиття та приготування їжі.

Після проведення дезінфекції потрібно відкрити воду до зникнення різкого  дезінфікуючого запаху.

У разі тривалого запаху у воді використовувати її дозволяється тільки після кипятіння.

Адміністрація КУП «КомСервіс»