Увага! Важлива Інформація!

Дата: 18.09.2020 12:44

Шановні мешканці!

Відповідно до  Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Положення про благоустрій на території Воскресенської сільської ради, виконком Воскресенської сільської ради звертається до громадян з проханням про дотримання чистоти на прилеглих до присадибних ділянок територій.  Нагадуємо, що згідно чинного законодавства забороняється загромаджувати будівельними матеріалами, опалим листям, гіллями дерев проїзні частини вулиць, тротуари, придорожні зелені смуги, виливати воду після прання, складувати гній чи побутові відходи.

Дотримання правил благоустрою передбачає вивезення КУП «КомСервіс» за укладеними договорами твердих побутових відходів у встановлені для цього місця та  у  визначені дні.

Виконком Воскресенської сільської ради