Участь у конкурсі "Україна - це ми! "

Дата: 28.10.2020 14:02
Кількість переглядів: 2033

Учні Кінськороздорівського НВК взяли участь в обласному заочному етапі конкурсу патріотичної пісні «Україна – це Ми», який проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» з метою вшанування пам’яті героїв національно-визвольних дій, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події в Україні початку ХХІ століття та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в учнівської молоді, формування шанобливого ставлення до національних цінностей рідного краю, популяризації вокального мистецтва, як одного із складових української культури; залучення до цього процесу творчо обдарованих дітей та учнівської молоді.

Основні завдання конкурсу:

– популяризація української патріотичної пісні як дієвого засобу виховання молоді, подальший розвиток національного вокального мистецтва;

– збагачення репертуару високохудожніми творами патріотичного спрямування;

– привернення уваги широких кіл громадськості області до культурно-виховних заходів, орієнтованих на популяризацію кращих зразків та вокального мистецтва патріотичної тематики;

– обмін творчими досягненнями, досвідом роботи серед керівників художніх колективів та окремих виконавців.

Вокалісти представили 2 твори патріотичної тематики сучасних композиторів  про Україну:

• гурт «Лілеї» - пісня «Вишиваночка»;

• гурт «Калинонька» - пісня «Добрий ранок, Україно!».

Художній керівник - Мережко Микола Васильович