Привітання!

Дата: 09.11.2020 09:46

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Воскресенської обєднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура робить людину особистістю, формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуємо  щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів. Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури.

Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу.

Невловимою невидимою силою ваша робота єднає всіх нас, допомагає зберегти індивідуальність. Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашої громади.

Бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідною, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Сільський голова                                                            Микола ГУЗЕНКО