В УКРАЇНІ ДІЄ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Дата: 17.11.2020 15:06

В УКРАЇНІ ДІЄ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

З 14 листопада, по всій Україні запроваджено нові карантинні обмеження – так званий карантин «вихідного дня». Він діятиме два тижні - до 30 листопада 2020 року. Також для всіх регіонів країни діють протиепідемічні обмеження, які відносяться до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Тож, у будні дні (понеділок - п’ятниця) діють ті обмеження, які притаманні "помаранчевому" рівню епідеміологічної небезпеки. Карантин вихідного дня діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Обмеження «помаранчевого» рівня ЗАБОРОНЯЮТЬ у будні:

• Перевезення у пасажирському транспорті більше людей, ніж кількість сидячих місць;
  • Робота нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля;
  • Робота закладів громадського харчування з 22.00 до 07.00;
  • Робота спортивних залів, якщо більше однієї особи на 20 квадратних метрів;
  • Робота хостелів (при цьому робота готелів дозволена);
  • Діяльність кінотеатрів та театрів при заповнюваності більше 50% місць;
  • Проведення культурних, спортивних та розважальних заходів, якщо бере участь більше 20 осіб (виключення щодо окремих спортивних заходів).

У ВИХІДНІ дні до обмежень, що передбачені у будні, ДОДАТКОВО ЗАБОРОНЕНО:

• Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе);
  • Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах та інших центрах розважальної діяльності;
  • Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • Діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів (окрім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки);
  • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (салони краси, магазини промтоварів тощо).

При цьому ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

• Послуги громадського харчування з адресною доставкою та замовленням на винос;
  • Робота автозаправних комплексів (без зон харчування), технічне обслуговування та ремонт автомобілів;
  • Робота банків;
  • Медична практика;
  • Робота операторів поштового зв’язку;
  • Робота магазинів, в яких щонайменше 60% площі відведено для торгівлі продуктами харчування, пальним, медикаментами, ветеринарними препаратами.