УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 09.12.2020 10:27

КОНКУРС

«КРАЩА НОВОРІЧНА ПРИКРАСА»

Одне з найцікавіших занять для дорослих і дітей напередодні Нового року — це прикрашати оселю та ялинку.

Воскресенська сільська рада оголошує конкурс на найкращі новорічні прикраси та атрибути Нового року.

Участь в ньому можуть взяти діти дошкільного та шкільного віку. Автори кращих прикрас отримають подарунки, а їхні роботи  прикрашатимуть головну ялинку громади протягом Новорічних та Різдвяних свят.

Ми з нетерпінням чекаємо на креативні, неповторні й оригінальні роботи до 16 грудня 2020 року за адресами: с. Воскресенка вул. Українська 50 каб.№1, с. Кінські Роздори приміщення сільської ради каб.№2. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію: назву роботи, прізвище, ім’я та вік автора конкурсної роботи, контактний телефон.

Головна вимога – ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ!

Фото конкурсних робіт будуть розміщені на фейсбук – сторінці Воскресенської сільської ради для визначення 10 кращих робіт.  Протягом 17-18 грудня 2020 року у коментарях  буде проходити голосування. Після підрахунку (21 грудня) буде оголошено імена переможців.

Бажаємо учасникам Конкурсу гарного настрою, реалізації усіх творчих задумів, успіхів та перемог!