ПОРЯДОК ДЕННИЙ третьої сесії Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області восьмого скликання яка відбудеться 14січня 2021 року

Дата: 11.01.2021 15:35

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Третьої сесії (позачергової) Воскресенської  сільської  ради Пологівського  району Запорізької  області восьмого скликання

яка відбудеться 14 січня  2021 року

1. Про звільнення від тимчасового виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Воскресенський центр первинної медичної допомоги» Воскресенської  сільської  ради Пологівського  району  Запорізької  області (сільський голова- Зубенко С.І.)
  2. Про призначення виконуючого обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Воскресенський центр первинної медичної допомоги» Воскресенської  сільської  ради Пологівського  району  Запорізької  області (сільський голова - Зубенко С.І.)
  3. Про визначення потреб та форми управління освітою Воскресенської сільської

ради Пологівського району Запорізької області (нач. відділу - Харь Т.В.)

1. Про створення відділу освіти Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області та затвердження Положення про відділ освіти(нач. відділу- Харь Т.В.)
  2. Про внесення змін до рішення Воскресенської сільської ради від 26.11.2020      № 7

«Про затвердження структури та чисельності апарату Воскресенської

сільської ради та її виконавчих органів» (нач.від. Хмарська В.М.)

1. Земельні питання (нач. відділу Гончаренко В.М.)