УВАГА! Фотоконкурс "Дівчина-Весна"

Дата: 18.02.2021 07:45

Увага! Фотоконкурс

«Дівчина-Весна»

Весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна жінка.

З нагоди прекрасного свята весни Воскресенська сільська рада запрошує представниць прекрасної статі  взяти участь у фотоконкурсі «Дівчина-Весна». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства.

Участь у конкурсі  можуть приймати представниці прекрасної статі Воскресенської громади віком від 5 до 18 років.

Номінації:

• «Весняночка»- молодша вікова категорія(від 5 до 8 років)
  • «Паняночка»- середня вікова категорія ( від 9 до 13років)
  • «Леді» - старша вікова категорія (від 14 до 18 років)
  • «Приз незалежного журі»

Умови конкурсу:

1. З 17 лютого до 25 лютого 2021 - надсилати  1 фото від однієї учасниці у форматі jpg на сайт voskr.osvita@ukr.net за темою: фотоконкурс «Дівчина-Весна» .
  2. З 26 лютого по 3 березня – голосування в мережі Facebook на сторінці Воскресенської сільської ради.
  3. 4 березня – визначення переможниць за результатами голосувань та оголошення результатів на сайті громади.
  4. 5 березня – нагородження переможниць  пам’ятними призами у приміщенні Воскресенської сільської ради.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші фото і бажаємо вам удачі!

За довідками звертатися 0994493952 Світлана.