ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Воскресенської сільської ради

Дата: 22.03.2021 09:36

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області Фото без опису

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 02 березня 2021 року № 33 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Воскресенської сільської ради.

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  • стаж роботи в органах соціального захисту населення не менше 5 років;
  • вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

• Конституції України;
  • Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»;
  • Закону України «Про звернення громадян»;
  • Закону України «Про соціальні послуги»;
  • Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • Закону України "Про  основні засади соціального захисту ветеранів  праці та інших громадян похилого віку в Україні";
  • Закону України "Про реабілітацію жертв  політичних репресій на Україні";
  • Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";
  • Закону України "Про соціальний і правовий   захист військовослужбовців та членів їх сімей";
  • Закону України "Про жертви нацистських  переслідувань";
  • Закону України "Про  охорону  дитинства";
  • Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»;
  • Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • Закон України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»;

• Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»;
  • Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні»;
  • Закон України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні»;
  • Технічні вміння: вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку та знання основ діловодства.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо прийняття на  службу в органах місцевого самоврядування та проходженням  служби;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України)
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
  • копія трудової книжки.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Заяви про участь у конкурсі  приймаються   протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс.   Документи для участі в конкурсі та додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  надаються за  адресою: с. Воскресенка, вул. Центральна, 312, Воскресенська сільська рада, каб. № 2 (тел. 0661837109).

ЗАГАЛЬНИЙ  ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».