Зустріч з жителями с-ща Магедове та с.Лозове депутатів та представників сільської ради

Дата: 08.04.2021 10:58

На даний час  на території Воскресенської ОТГ проходять зустрічі депутатів та представників сільської ради з мешканцями громади.

Вчора, 7 квітня відбулася перша  зустріч  з  жителями с-ща Магедове та с. Лозове Кінськороздорівського старостинського округу. На зустрічі були присутні: депутат округу № 7 - Людмила Щегольська, секретар сільської ради - Лілія Метель, староста Кінськороздорівського старостинського округу -  Юрій Петров, начальник господарсько-земельного відділу - Віталіна Гончаренко, головний спеціаліст організаційно-кадрового відділу – Катерина Майорська та спеціаліст ЦНАПу - Ольга Горда.

Зустріч  пройшла  в дружній атмосфері, усі присутні приймали активну участь в обговоренні болючих питання та шляхів їх вирішення. А питань  піднімалося багато. Обговорювали відсутність автобусного сполучення, необхідність проведення ремонтів сільських доріг, збирання твердих побутових відходів, забезпечення та якості питної води, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, відсутності торгівельної точки, встановлення паркану навколо кладовища та ряду земельних питань.

Учасники зустрічі висловили побажання проводити такі зібрання і в подальшому, адже вони є стимулом для співпраці органу місцевого самоврядування та мешканців громади і дають мотивацію для вирішення нагальних проблем громади.