УВАГА!!! «ЧЕРВОНИЙ » РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!!!

Дата: 08.04.2021 17:09

УВАГА!!! «ЧЕРВОНИЙ » РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!!!

08.04.2021 року відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Воскресенської сільської ради.

Враховуючи показники епідемічної ситуації із COVID-19 на території Запорізької області, на підставі рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.04.2021 № 16, протокольного  рішення регіональної  комісії  з  питань техногенно-екологічної безпеки  від 08.04.2021 № 10 на території Воскресенської  сільської  ради   з 00 годин 00 хвилин 09.04.202І встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-I9, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв'язку із цим на території Воскресенської сільської ради

ЗАБОРОНЕНО:

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

- приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення;

- приймання  відвідувачів  закладів  культури і  проведення  культурно-масових  заходів;

- приймання відвідувачів у  спортивних  залах та  фітнес-центрах;

- проведення  всіх  масових розважальних, спортивних, соціальних  заходів;

- відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у  заходах  з оцінювання якості освіти;

- перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів  або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно на територіях закладів охорони здоров'я та освіти, на зупинках  громадського  транспорту, на інших  територіях загального  користування у  разі  неможливості  дотримання фізичної  дистанції неменше  1  метра.

ДОЗВОЛЕНО:

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією,  ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання. Час роботи суб'єктів господарювання 08.00-20.00 год.;

- торгівельної  діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

- провадження  діяльності операторів  поштового  зв’язку;

- діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

- ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку;

- перукарень за попереднім записом;

- виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

- діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.