ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Весняне прибирання

Дата: 13.04.2021 12:54
Кількість переглядів: 874

Прийшла довгоочікувана весна, настав час наводити лад у Воскресенській громаді. Як гарний господар своєї домівки, кожен мешканець нашої громади розпочав ретельне весняне прибирання після холодних зимових місяців.  З таненням снігу відкривається не зовсім приємна картина, з’являється чимало сміття. Дивлячись, як річечки зі струмками перетворюються на сміттєві канави, складається враження, що ми досі живемо у середньовіччі. І мало хто задумується, що малі річки повинні теж кудись впадати, а впадають вони у водойми, звідки ми п’ємо воду. Тому на мальовничому березі р.Конка учасники курсів з пошиву ательє «Грація» з керівником Гуслістою Іриною Вікторівною  вирішили привести до ладу прибережну зону. За кілька годин роботи їм вдалося розчистити хащі на березі, зібрати купи сміття та очистити, хоч і невеличку частину річки, від зайвої рослинності.

Дякуємо всім, хто наводить лад на території громади. Приєднуйтеся активніше, зробимо наші села чистими та охайними.