Фотовиставка «Моя вишиваночка»

Дата: 27.04.2021 15:35

Фотовиставка «Моя вишиваночка»

«Вишиванка – це генетичний код нації.»

Леся Воронюк (письменниця, засновник

всеукраїнського свята «День вишиванки»).

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 20 травня.

З нагоди цього свята Воскресенська сільська рада оголошує фотовиставку в онлайн форматі «Моя вишиваночка».

Вікова категорія та стать учасників не обмежені!!!

Умови  надзвичайно прості. Учасникам потрібно:

1. З 5 по 18 травня 2021 року – надіслати 1 фото від одного учасника у вишиванці, у форматі jpg на електронну пошту voskr.osvita@ukr.net або на Вайбер 0994493952 за темою: фотовиставка «Моя вишиваночка». За бажанням можете вказати своє прізвище та ім’я.
  2. 20 травня 2021 рокуфотографії будуть розміщені на сайті Воскресенської сільської ради та у мережі Facebook, де всі бажаючі зможуть помилуватися красою української вишиванки.

Чекаємо на Ваші фотографії.

За довідками звертатися 0994493952 Світлана.