З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 13:42

З Днем захисту дітей!

Діти – це наше майбутнє. Сьогодні ми повинні думати про завтрашній день -  яким він буде.

Сьогодні ми хочемо привітати всіх дітей Воскресенської громади з чудовим святом, яким розпочинається найкраща пора року – літо. Літечко. Пора відпочинку та веселощів.

З нагоди цього прекрасного дня у приміщеннях Воскресенського та Кінськороздорівського НВК пройшли святкові заходи для найменших учнів закладів освіти. Ведучими свята були учасники молодіжної ради Воскресенської сільської ради. Діти приймали участь у веселих і рухливих іграх, танцювали на дитячій дискотеці, а в кінці свята кожен отримав подарунок, символ дитячого свята, повітряну кульку. Діти отримали море позитиву та задоволення.