ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ !!!

Дата: 15.06.2021 16:43

До уваги пасічників

ТОВ «СНВП» Батьківщина» попереджає про обробку сільськогосподарських рослин, а саме: озимого ріпаку, пшениці озимої  та соняшника хімічними засобами захисту рослин на території Воскресенської сільської ради.

Обробіток буде здійснюватись в період з 14.06.2021р. по 16.07.2021р. у вечірні та ранкові години (та в денний час в похмурі та прохолодні дні).

При обробці сільськогосподарських рослин, будуть використані препарати: «Атрікс» (діюча речовина-альфа-циперметрин) та «Амістар екстра» (діюча речовина-ципроконазол), препарат III ступеня токсичності (малотоксичний та помірнотоксичний), строк дії токсичності становить  25 днів.

Спосіб застосування наземний оприскувач.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Стороннім особам знаходитися біля працюючих агрегатів на полях де ведеться, або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ ТОВ«СНВП» Батьківщина» просить на час проведення обробки ізолювати бджіл, також узгоджувати з ними місце розташування ваших пасік, вони в свою чергу будуть вас інформувати про дату та спосіб обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

Товариство «СНВП» Батьківщина» просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на території Воскресенської сільської ради в адміністрацію підприємства за телефоном (06165)33351.

До уваги пасічників

ТОВ «ФГ» Наталі» попереджає про обробку сільськогосподарських рослин, а саме: озимого ріпаку, пшениці озимої  та соняшника хімічними засобами захисту рослин на території Воскресенської сільської ради.

Спосіб застосування наземний оприскувач.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ ТОВ «ФГ» Наталі» просить на час проведення обробки ізолювати бджіл, також просить узгоджувати з ними місце розташування ваших пасік, вони в свою чергу будуть вас інформувати про дату та спосіб обробки, назву препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

Товариство ТОВ «ФГ» Наталі»  просить пасічників повідомляти про розміщення своїх пасік на території Воскресенської сільської ради в адміністрацію підприємства за телефоном (06165)33351.