Для отримувачів субсидії

Дата: 23.06.2021 08:35
Кількість переглядів: 503

Фото без опису

Кому потрібно звертатися до органів соціального захисту населення для отримання субсидії на новий період.

Відповідно до рішення Уряду від 19 травня цього року (постанова Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 № 505) встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання особам, які орендують житлові приміщення на підставі договору найму; індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщеним особам;
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

За який період будуть враховані доходи для розрахунку.

Якщо житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону, то для розрахунку її розміру береться середньомісячний сукупний дохід осіб за I і II квартали поточного календарного року, а якщо з неопалювального сезону (травень), то за III і IV квартали попереднього календарного року.

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається, виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік

Виплати пенсій та соціальних допомог.

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в Постанові № 277 від 29 березня 2021 року.

Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений до 1 січня 2023 року.

 Які документи необхідні для призначення житлової субсидії.

Громадяни подають заяву та декларацію. Додаткові відомості про претендента на призначення житлової субсидії Управління соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації отримує на підставі запитів до відповідних структур.

В окремих випадках, громадяни мають подати й інші документи, необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби).

Терміни подачі документів для оформлення житлової субсидії.

При поданні заяви з необхідними документами в будь-який місяць з травня по вересень 2021 року, призначення житлової субсидії відбувається з травня 2021 року.

Зразок заяви та декларації для призначення житлових субсидій за новими формами


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь