Вшанування пам’яті Героя нашої громади.

Дата: 24.06.2021 11:11

Вшанування пам’яті Героя нашої громади.

Сьогодні 24 червня 2021 року в селі Кінські Роздори відбувся мітинг 7-ї річниці загибелі Дмитра Шингура.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. У скорботі низько схиляємо голову, молимся за упокій його душі. Вічна і світла пам'ять Дмитру Васильовичу Шингуру.

Нема на світі таких слів

Щоб передати наше горе

Наш плач сердець і біль душі

Ви не почуєте ніколи.

Дмитро Васильович Шингур, капітан, народився 21 липня 1981 року у смт Но­вопскову Луганської області в родині військового льотчика. В дитинстві хотів бути пожежником та десантником, однак у старших класах остаточно визначився з тим, що займатиметься авіаспра­вою. У 2006 році закінчив училище та розпочав службу в 16-й окремій бригаді армійської авіації в м. Броди. Дмитро Шингур брав участь у миротворчій місії ООН в Ліберії. Нагороджений двома медалями та нагрудним пам’ятним знаком «Воїн-миротворець». У зоні АТО від самого початку.

Загинув Дмитро Васильович Шингур 24 червня 2014 року під Слов’янськом, в районі гори Карачун, у збитому військовому гелікоптері   МІ-8, який повертався з блокпосту з фахівцями, що встановлювали апа­ратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні АТО.

Поховали Дмитра Шингура 5 липня 2014 року на кладовищі с. Кінські Роздори, Пологівського району Запорізькій області (за місцем проживання батьків). Залишилися жінка та двоє дітей.

Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного сувере­нітету та територіальної цілісності України Дмитро Васильович Шингур нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня (посмертно).

22 січня в селі Кінські Роздори відкрили пам’ятну дошку на бу­дівлі сільради капітану Дмитру Васильовичу Шингуру, який загинув у зоні АТО.

21 вересня 2017 року капітан Д. В. Шингур нагороджений орде­ном «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня (посмертно).

Герої не вмирають.

Вони продовжують жити у нашій пам’яті і серцях.