День селища Магедове

Дата: 26.06.2021 11:41

День селища Магедове

Дорогі односельці! Зичимо вам щастя і добра
Здоров’я всім і радості бажаєм
Нехай сьогодні не проста пора,
Та ми цей час успішно подолаєм,
Бо з нами пісня, та що окриля,
Бо тішить серце мова солов’їна
Близька до болю батьківська земля,
Бо з нами найдорожче – Батьківщина.

25 червня 2021 року в селищі Магедове відбувся святковий концерт присвячений Дню села та 25-ої річниці Конституції України. Гостей свята привітали голова громади Зубенко Сергій Іванович та староста села Кінські Роздори, Магедове та Лозове Петров Юрій Петрович, які побажали усім присутнім щастя, здоров’я, мирного неба над головою та пригостили усіх присутніх святковим короваєм та пиріжками.

Колективи Воскресенського та Кінськороздорівського будинків культури порадували глядачів українськими піснями, вдалим гумором та запальними танцями. А найменших жителів села приїхали привітати та порозважати аніматори, які подарували діткам море позитиву та гарного настрою.

Бажаємо всім жителям селища Магедове процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і в кожній родині.