ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 16.07.2021 14:42

До відома пасічникам

Виконавчий комітет Воскресенської сільської ради нагадує, що фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей надається дотація за бджолосім’ї на безповоротній основі, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцем знаходження пасіки до Воскресенської сільської ради до 1 жовтня 2021 року  документи.

Перелік документів та умови надання дотації опубліковані на сайті Воскресенської ОТГ 16.07.2021року, в

ПОРЯДКУ
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції (пункт 7)

або можете отримати консультацію та надати документи до Воскресенської сільської ради, кабінет № 4.