ВАКЦИНУЙСЯ. БУДЬ ВІДПОВІДАЛЬНИМ!

Дата: 18.08.2021 12:06

У Воскресенській територіальній  громаді  триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Наразі проходить п’ятий етап вакцинації, під час якого зробити щеплення можуть усі охочі.

Сьогодні, 18 серпня, у Воскресенській амбулаторії загальної  практики сімейної  медицини першу дозу вакцини CoronaVac отримав і сільський голова Воскресенської громади  Сергій Зубенко, який у відеозверненні до жителів громади  закликав односельців не зволікати, захистити себе, своїх близьких та зробити щеплення проти COVID-19.

Загалом, станом на 16.08.2021 р. у Воскресенській територіальній  громаді  вакцинована 261 особа.

Звернення сільського голови Сергія Івановича Зубенка до жителів Воскресенської територіальної громади:Фото без опису