Пам'ять про героїв житиме вічно

Дата: 30.08.2021 10:03

Пам'ять про героїв житиме вічно

29 серпня – один з найтрагічніших днів в історії України. Це День памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату своїм указом запровадив президент Володимир Зеленський «на підтримку ініціатив громадськості» , приурочивши до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську.

Саме 29 серпня у 2014 році в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

29 серпня 2014 року під час проведення антитерористичної операції під Іловайськом Донецької області, на 20 році життя загинув солдат 93 механізованої бригади – Соловйов Роман Юрійович. Його життя обірвалося в той момент, коли здається все життя по переду.

Для нашої громади велике горе -  втрата молодого хлопця, що віддав своє життя за рідну Україну. Ми із сумом схиляємо голови перед його світлою пам’яттю.

Роман Соловйов посмертно нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня.