Як святкували День села у Воскресенці

Дата: 15.09.2021 13:08

Вчора, 14 вересня 2021 року,  в селі Воскресенка проходили урочисті заходи з нагоди 78 - річниці визволення села  від німецьких окупантів.

Дуже насиченим видався цей святковий день. Від самого ранку, традиційно, за участю представників Воскресенської сільської ради, підприємств, закладів освіти громади відбулося вшанування воїнів - земляків, які поклали своє життя, захищаючи рідну землю.

Святкові заходи продовжилися урочистим відкриттям сучасного спортивного майданчика та спортивних тренажерів на території Воскресенського НВК. На таку важливу подію завітали поважні гості – голова Пологівської РДА Артур Крупський, голова Пологівської районної ради Сергій Калашнік, голова Запорізької обласної  асоціації  футболу Віктор Межейко, начальник Пологівського РУ ГУДСНС України у Запорізькій області Юрій Голінько, директор ТОВ АФ «Батьківщина» Олег Трубілов, директор ТОВ «АГРО КОМ 199» Віктор Бандуров,  директор ТДВ «Любокут»  Євгеній Дмитренко .

Після урочистого відкриття, на  майданчику відбувся футбольний турнір між командами шкіл громади. Переможці отримали кубок, кожен учасник був відзначений медаллю та грамотою.

Не минуло цьогорічне свято без традиційного Святкового ярмарку, в якому беруть участь вихованці закладів освіти. Ярмарок вдався на славу. Учні власноруч випікали смаколики, кожен клас святково прикрашав свій ярмарковий стіл. За результатами оцінювання  було відзначено найкращих учасників, які отримали почесні грамоти та грошові винагороди.

Завершив цей день святковий концерт “Наше село – славне й величне…” , в якому брали участь як представники сільських будинків культури громади, так і талановиті земляки,  які подарували публіці частинку свого таланту.