Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста юридичної особи публічного права «Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області»

Дата: 16.09.2021 16:41

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс на заміщення вакантної  посади  спеціаліста юридичної особи публічного права «Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Воскресенської сільської ради  Пологівського району Запорізької області»

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою (розмовна та письмова).

Професійні вимоги:

• Знання Конституції України;
  • Знання законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»;
  • Знання закону   України «Про освіту»
  • Знання закону України «Про повну загальну середню освіту»
  • Знання закону  України «Про дошкільну освіту»
  • Знання закону України «Про позашкільну освіту».
  • Знання закону України «Про культуру»;
  • Знання закону України «Про фізичну культуру і спорт»;
  • Укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти у сфері освіти, культури, молоді та спорту.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями  щодо прийняття на  службу в органах місцевого самоврядування та проходженням  служби;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (сторінки паспорта громадянина України - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України).
  • документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою, у порядку, визначеному Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
  • копія трудової книжки.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Заяви про участь у конкурсі  приймаються   протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс.   Документи для участі в конкурсі та додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  надаються за  адресою: с. Воскресенка, вул. Центральна, 312, Воскресенська сільська рада, каб. № 2 (тел. 0661837109).

ЗАГАЛЬНИЙ  ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень