УВАГА!!! ЖОВТА ЗОНА!!!

Дата: 22.09.2021 16:50

УВАГА!!! «ЖОВТИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!!!

21.09.2021 року відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Воскресенської сільської ради.

Враховуючи показники епідемічної ситуації із COVID-19 на території Запорізької області, на підставі рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 № 35, протокольного  рішення регіональної  комісії  з  питань техногенно-екологічної безпеки  від 21.09.2021 № 24,  протокольного  рішення місцевої  комісії  з  питань техногенно-екологічної безпеки  від 22.09.2021 № 16, на території Воскресенської  сільської  ради   з 00 годин 00 хвилин 23.09.202І встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки  поширення гострої респіраторної хвороби COVID-I9, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв'язку із цим на території Воскресенської сільської ради

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• Перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу;
  • Самовільне залишення місця самоізоляції та обсервації;
  • Проведення масових заходів із наповненістю більш ніж 1 особа на 4 кв.м. або не більше ніж дві третини місць;
  • Приймання відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненістю більше ніж дві третини або 50 %;
  • Відвідування шкіл, в яких менше ніж 80 % персоналу мають одне щеплення, або в яких понад 50 % учнів і персоналу знаходяться на самоізоляції;
  • Наповненість спортзалів і фітнес-центрів більше ніж 1 особа на 10 кв.м.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

• Перебування у громадських будівлях, громадському транспорті з надітими засобами індивідуального захисту;
  • Робота громадського транспорту у звичному режимі;
  • Робота закладів  харчування без обмежень щодо часу;
  • Робота закладів освіти, якщо 80 % працівників матимуть 1 щеплення;
  • Робота громадських закладів, якщо у 80 % відвідувачів та працівників закладів/масових заходів є 1 щеплення або чинний (72 години) негативний ПЛР-/експрес-тест.