ПОЛОЖЕННЯ про комісію з питань евакуації населення

Дата: 12.10.2021 13:44

Рішення виконавчого комітету

Воскресенської сільської ради Пологівського району

Запорізької області

від 19.08.2021  №  62

про комісію з питань евакуації населення

1. Комісія з питань евакуації (далі - комісія) є тимчасово діючим органом при Воскресенській сільській раді, який здійснює планування, підготовку і проведення комплексу заходів щодо організованого вивезення (виведення) населення з районів можливого впливу наслідків надзвичайних ситуацій (далі - НС) та розміщення його в безпечних районах у разі виникнення безпосередньої загрози життю і заподіянню шкоди здоров'ю людини.

2. Комісія утворюється рішенням виконавчого комітету Воскресенської сільської ради і підпорядковується  районній комісії з питань евакуації.

3. Комісія підпорядковується районній комісії з питань евакуації, яка створюється для організації і проведення евакуації населення.

4. Комісія у своїй роботі керується законодавчими та нормативно-правовими актами України з питань планування, підготовки, організації проведення і всебічного забезпечення евакуації населення.

5. Рішення комісії оформлюються протоколом, який підписується головою комісії та її секретарем.

6. Основні завдання комісії з питань евакуації:

1) керівництво організацією і проведенням евакуації населення на підпорядкованій території ;

2) організація планування евакуації населення;

3) вивчення обставин, що склалися в результаті виникнення НС ;

4) організація забезпечення евакуаційних заходів;

5) організація приймання евакуйованого населення та ведення його обліку;

6) контроль за розміщенням та організацією життєзабезпечення евакуйованого населення;

7) залучення до виконання евакуаційних заходів підприємств, установ та організацій;

8) взаємодія з органами управління щодо організації та проведення евакуаційних заходів;

9) здійснення інших функцій, які пов'язані з покладеними на неї завданнями.

7. Комісії з питань евакуації надається право:

1) доводити, у межах своєї компетенції, до підприємств, установ та організацій завдання з виконання евакуаційних заходів;

2) надавати голові районної комісії з питань евакуації пропозиції щодо матеріально-технічного, фінансового та інших видів забезпечення при плануванні та проведенні евакуаційних заходів;

3) приймати рішення, у межах повноважень комісії, щодо проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення або виникнення НС.

8. Голова комісії з питань евакуації має право:

1) приймати рішення, у межах наданих повноважень, з питань евакуації при загрозі та виникненні НС;

2) контролювати створення та роботу комісії з питань евакуації;

3) затверджувати функціональні обов'язки членів комісії;

4)вирішувати питання щодо приймання, розміщення і життєзабезпечення евакуйованого населення;

5) вносити пропозиції голові районної комісії з питань евакуації щодо заохочення (нагородження) осіб, які внесли значний вклад в організацію та виконання евакуаційних заходів.

9. Робота комісії здійснюється відповідно до плану заходів ЦЗ району на рік та річних планів роботи.

10. Засідання комісії проводяться за необхідністю, але не менше одного засідання на півроку.

Сільський голова                                                                           Сергій ЗУБЕНКО