ПОЛОЖЕННЯ про приймальний евакуаційний пункт

Дата: 12.10.2021 13:51

Рішення виконавчого комітету

Воскресенської сільської ради Пологівського району

Запорізької області

від 19.08.2021  №  61

про приймальний евакуаційний пункт

Приймальний пункт евакуації  призначено для зустрічі, приймання евакуйованого населення від збірного пункту евакуації  або проміжного пункту евакуації  і розміщення його у визначених місцях згідно з Планами прийому та розміщення евакуйованого населення в безпечних (пунктах) місцях.

Приймальні пункти евакуації розгортаються у разі (виникнення радіаційної аварії на виробничому підприємстві «Запорізька АЕС», загрози катастрофічного затоплення при прориві греблі Дніпровської ГЕС).

Склад комісії Приймального Пункту Евакуації:

Начальник Приймального Пункту Евакуації - (призначається з числа керівного складу об’єкту, на базі якого створено Приймальний Пункт Евакуації );

заступник начальника Приймального Пункту Евакуації призначається з числа працівників об єкту, на базі якого створено Приймальний Пункт Евакуації, що є відповідальним за цивільний захист об’єкту;

група зустрічі, приймання та тимчасового розміщення евакуйованого населення (2-3 особи) - (призначається зі складу представників підприємств, установ, організацій; що обслуговує відповідну адміністративну територію або суб’єкт господарювання,   що приписані до Приймального Пункту Евакуації ).

група відправлення та супроводу евакуйованого населення в медичний пункт (1-2 особи) - (працівники медичного пункту призначаються зі складупредставників медичного персоналу лікувальних закладів, що розташовані натериторії Чапаєвської сільської ради);

група забезпечення (2-3 особи) - (призначається з числа працівників торгівельних установ, установ харчування, представників спеціалізованої служби торгівлі та харчування ;

Приймальний Пункт Евакуацій безпосередньо підпорядковується районній комісії з питань евакуації, керівнику об'єкта, на базі якого створено Пункт Прийому Евакуацій.

Пункти Прийому Евакуацій розгортаються на період проведення евакуації населення.

Основні завдання Приймального Пункту Евакуацій:

• зустріч прибуваючих автомобільних та пішших колон;
  • забезпечення організованої висадки та розміщення евакуйованого населення ;
  • організація відправлення евакуйованого населення автомобільним транспортом і пішшим порядком у місця його розміщення;
  • організація надання медичної допомоги евакуйованому населенню;
  • забезпечення громадського порядку на Приймальному Пункті Евакуацій і в пунктах висадки.

Сільський голова                                                                                 Сергій ЗУБЕНКО