ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 13.10.2021 11:37

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз.

У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.

У цей день хочеться побажати усім воїнам-захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця.

А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Сьогодні, покладанням квітів, ми вшанували героїв України, наших героїв, Воскресенської територіальної громади, Романа Соловйова та Дмитра Шингура, які загинули у боротьбі за свободу, незалежність України під час проведення Антитерористичної операції.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Привітати чоловіків Воскресенської сільської ради та всіх захисників України завітали таланти Воскресенського будинку культури, до привітання долучився весь жіночий колектив Воскресенської сільської ради