Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 09:37

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом

із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, працівників спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас,  нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя,  миру, любові та злагоди!

Воскресенської сільської ради