З Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 12:27

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Праця аграрія — важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.

День працівників сільського господарства — це також свято усіх тих, хто переробляє сільськогосподарську продукцію, доглядає за тваринами, заготовляє корми, готує нам смачні ковбаси. Це величезний і потужний комплекс, який працює як єдиний механізм, де кожен працівник важливий.

Щиро вітаємо усіх працівників сільського господарства Воскресенської територіальної громади з професійним святом. Нехай ваша нелегка праця завжди приносить вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною.

Ви — серце нашої громади. Дякуємо вам за старанність, працьовитість та професіоналізм, за таку нелегку, але таку потрібну всім нам працю!

Бажаюємо вам щастя, процвітання, міцного здоров’я і родинного затишку.

Щоб прибуток був хорошим,
День для роботи був погожим.
Нехай щастить вам усюди,
За хліб, за все будуть вдячні люди.

Миру, благополуччя, щастя, злагоди.

Зі святом!