Дата: 08.12.2021 14:24

Підсумки Місячника безпеки у закладах загальної середньої освіти Воскресенської сільської ради в 2021 році в онлайн режимі

У ході місячника в закладах загальної середньої освіти було проведено такі онлайн – заходи: конкурс дитячих малюнків: «ДСНС – очима дітей»; тематичні виховні години: «Безпечне дитинство – майбутнє країни; під час класних годин учні переглядали навчальні відеофільми, презентації з безпеки життєдіяльності. Виховні години проводилися за такими темами:

• «Кращий пожежний – це я обережний» (1-4 класи);
  • «Вибухонебезпечні предмети» (5-6 класи);
  • «Важлива місія МНС» (7-8 класи);
  • «Тероризм: його джерела і наслідки» (9класи);
  • «Воєнні конфлікти» (10-11 класи);
  • «Вогонь – друг, вогонь – ворог» (4 класи);

Години спілкування «Безпечна поведінка – запорука здорового та щасливого життя». Під час уроків предмету «Основи здоровя»  учителі проводили інформаційні хвилинки «Вивчення правил безпеки життєдіяльності».

Результати конкурсу Місячника безпеки (ІІ етап):

У номінації дитячого малюнку «ДСНС – очима дітей» серед здобувачів освіти:

І місце: Романцова Вікторія (6-А клас) Воскресенський НВК та Малишевський Євген (11 клас) Кінськороздорівський НВК.

ІІ місце: Курасова Крістіна (11клас) Воскресенський НВК та Сур Кароліна (8 клас) Кінськороздорівський НВК.

ІІІ місце :Кохно Денис (7 клас) Воскресенська ЗОШ І-ІІ ступенів та Горда Вікторія ( 3-Б клас) Воскресенський НВК.

У номінації «Буклет» - Пузан Адріан ( 2 клас), Воскресенський НВК, класовод Бруй Юлія Петрівна.

І місце: Романцова Вікторія (6-А клас) Воскресенський НВК

І місце: Малишевський Євген (11 клас) Кінськороздорівський НВК