ОГОЛОШЕННЯ !

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Про початок процедури визнання

безхазяйним нерухомого майна

Постійно діюча комісія Воскресенської сільської ради з обстеження безхазяйного майна повідомляє про початок процедури визнання безхазяйним нерухомого майна – нежитлового приміщення орієнтовною площею 48,4 кв.м., що знаходиться в с. Магедове, на території Воскресенської сільської ради. Адреса відсутня. Технічний стан нежитлового приміщення – задовільний. Нежитлове приміщення перебуває у стані, придатному для його використання.

Просимо власника споруди звернутись до Воскресенської сільської ради з документами, що підтверджують право власності на нежитлове приміщення протягом 30 календарних днів з дня публікації цього повідомлення, за адресою: Запорізька область, Пологівський р-н, с. Воскресенка, вул. Центральна, 312.