Звернення сільського голови Зубенка Сергія Івановича

Дата: 01.03.2022 09:41

Шановні мешканці Воскресенської громади!

Станом  на 01.03.2022 на території Воскресенської сільської територіальної громади ситуація спокійна та контрольована. Комунальна служба працює стабільно. Медичні заклади громади працюють в штатному режимі.

У зв’язку з подіями в країні,  у громаді запроваджено комендантську годину з 18.00 год. вечора  до 06.00 год. ранку. В цей час  ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перебувати на вулицях, також на цей період дотримуйтесь правил світломаскування: зашторюйте вікна, вимикайте світло. При загрозі бомбардування переміщуйтеся у власні підвали та погреба. У с. Воскресенка цілодобово відкрите підвальне приміщення Воскресенського НВК, а в с. Кінські Роздори -  підвальне приміщення старостату.

На території громади організована місцева самооборона, яка патрулює місцевість у період комендантської години, задля запобігання випадків мародерства.

Також у нашій громаді організовано волонтерський  збір продуктів харчування та засобів першої необхідності. Місця збору продуктів дізнавайтеся за наступними номерами:

с. Воскресенка – 0992821495,

с. Кінські Роздори – 0997188262.

Календарна весна наступила -  наступе і перемога. Віримо у Збройні сили Україна та віримо в себе!!!