Вічна пам`ять ГЕРОЮ!!!

Дата: 29.06.2023 15:45

Фото без описуФото без опису

Боронячи Україну від російських окупантів,  виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув житель с. Воскресенка – ЧЕРТОВСЬКИЙ Артем Олегович.  Полеглий воїн народився 18.09.1992 року  у с. Чапаєвка (зараз – Воскресенка ), закінчив  школу, працював, створив родину та разом з дружиною Наталією виховували сина.

В цю гірку мить поділяємо горе сім'ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Колектив Воскресенської сільської ради та всі мешканці громади висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті військовослужбовця, загиблого за Україну Героя – Артема Чертовського.

Добрий, світлий спомин про покійного захисника нашої Батьківщини назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Віримо, що пролита кров наших мужніх Героїв не пройде безслідно, ці факти відваги стануть нашою історією, що твориться на шляху до Перемоги.

Вічна пам'ять захиснику! Герої не вмирають!