УВАГА!!! Відновлено роботу в Реєстрі територіальної громади з метою актуалізації даних реєстрації місця проживання мешканців Воскресенської громади.

Дата: 01.11.2023 10:19

УВАГА!!! Відновлено роботу в Реєстрі територіальної громади

з метою актуалізації даних реєстрації місця проживання

мешканців Воскресенської громади.

Воскресенська сільська рада повідомляє, що відновлено роботу в Реєстрі територіальної громади!

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Громадяни, дані яких внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги. Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні.

Залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою: зміна прізвища, імені та по-батькові; заміна паспорта громадянина України.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Начальником-адміністратором ЦНАПу Воскресенської сільської ради Антоновою Рітою Ігорівною проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у населених пунктах нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних мешканцям Воскресенської громади необхідно звернутися з метою уточнення:

чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

правовстановлюючі документи на житло;

свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо вам звернутись з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00 за адресою: м.Запоріжжя, пр-т Соборний, 152В каб. 217.

Додаткова інформація за телефоном +38(066)086-55-41.