Пришкільні літні табори громади фінішували

Дата: 21.06.2016 17:10

З 30травня  по 16 червня 2016 року в Чапаєвській сільській ОТГ було організовано роботу пришкільних таборів відпочинку із денним перебуванням  на базі навчальних закладів  Чапаєвського НВК («Сонечко»), Чапаєвської ЗОШ І-ІІ ст. («Веселка») та Кінськороздорівського НВК ( «Веселка»).  Громада забезпечила літній відпочинок та оздоровлення 62 учням.  Дуже вдячні школярі та батьки  голові  Чапаєвької  громади Гузенку Миколі Івановичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Чапаєвської сільради Лазаренку Олександру Сергійовичу за  гарну організацію та фінансову підтримку  роботи  цих  таборів.

У Чапаєвському НВК працював  пришкільний  дитячий табір денного перебування «Сонечко». Учні  побували на екскурсіях  в краєзнавчому  музеї м. Поліг, на підприємстві «Полетехніка»,  в  Солошанському лісі,  відвідали   художню  майстерню  «Добра глина» Нагурних.  У таборі проводилися цікаві заняття та конкурси. Найбільше дітям запам’яталися конкурси малюнків на асфальті, «Кращий знавець лікарських трав», «Я – артист», де діти показали свої  знання та вміння, розкрили  свої творчі  та акторські здібності. З радістю  згадуватимуть школярі «Свято казки» та «Свято іграшки», фестиваль  «Дитинство моє».  На базі пришкільного табору  працював мовний табір.  Вчителями англійської мови Мальченком Л.Л. , Кармазіною О.О. були проведені заочні подорожі, мовні ігри, рольові ігри «Казковий вернісаж», екскурси в минуле «Історія англійських букв», створені презентації.  Соціально - психологічна служба школи теж не залишилась осторонь від спільної справи.        Практичним психологом Бровко О.В. проводилися тренінг з питань мінної безпеки «Бережи себе бережи інших»,   заняття з арт-терапії : «Пізнай себе», «Мій Всесвіт», «Зберігаємо позитив та рівновагу»,  «Бути самим собою», «Мій внутрішній світ. Енергія паузи». Діти з великим задоволенням брали участь у цих заняттях.  Соціальним педагогом Деркач Д.С. організовано  тренінги  з профілактики шкідливих звичок та формування комунікативних навичок. Непомітно пролетіли дні відпочинку у нашому таборі. Теплими словами вдячності на святковій лінійці з приводу закриття табору дякували учні   організаторам та керівникам табору, вихователям, кухарям  «за ласку і тепло, за те, що всі старались, щоднини готувались, щоб в таборі цікаво і весело було».  Приємною несподіванкою для дітей став солодкий сюрприз від ТДВ «Любокут»  (директор Цукан В.М.).

Сподіваємось, що і на наступний рік табір знову відкриє свої двері для дітей.