Про державну одноразову допомогу дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування

Дата: 13.02.2024 14:29

Повідомляємо, що з метою надання державної соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2005 № 823 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку».

Отримати матеріальну допомогу можуть: діти сироти, позбавлені батьківського піклування, яким виповнилося 18 років, якщо з будь-яких причин дитиною не було отримано допомогу в установлений строк, вона може бути виплачена протягом трьох років. Розмір такої допомоги становить 1810 грн. на одну дитину.

Місце подання документів: Воскресенська сільська рада/Воскресенська сільська військова адміністрація Пологівського району Запорізької області (просп. Соборний 152 В).

Детальна інформація: в Службі у справах дітей Воскресенської сільської ради (просп. Соборний 152 В), контактний номер телефона +380993507933.