Підсумок акції

Дата: 28.02.2024 15:14

В цей нелегкий час спротиву України проти російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити  Збройні сили України предметами  першої необхідності.

З 15 лютого по 23 лютого 2024 року Воскресенською територіальною громадою було проведено  благодійну  акцію «Зігрій солдата теплом свого серця». Спільними зусиллями небайдужих громадян, працівників Воскресенського НВК, Кінськороздорівського НВК та  ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» зібрано: засоби гігієни, засоби домедичної допомоги, ліхтарики, батарейки, окопні свічки,  шкарпетки, рукавиці, продукти харчування.

Благодійну допомогу  було передано нашим  захисникам, які  боронять  Батьківщину на  Запорізькому напрямку  через  ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

Дякуємо всім  небайдужим за виявлену активність і шанобливе  ставлення до Збройних сил України!

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!