ЗІ СВЯТОМ!

Дата: 08.05.2024 09:18

8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Особливо важливим День пам'яті та перемоги є сьогодні, коли росіяни щодня атакують українські міста.

Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.

В цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Хай наша пам'ять про них завжди буде живою. Особливо в ці важкі часи, коли ворог знову атакує наші рідну Батьківщину!.

Вітаємо з Днем пам'яті та перемоги!