Вітання із закінченням навчального року!

Дата: 31.05.2024 14:14

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, це свято Останнього Дзвоника - справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Шановні педагоги! Ви відкривали здібності та таланти вихованців, огортали ниточка за ниточкою, створюючи міцний кокон знань. Ви навчали один одного терпінням і повагою, розвиваючи чуйний внутрішній світ. Останній дзвінок продзвенить, і ваші учні як прекрасні метелики полетять пізнавати цей світ. Дякую, що дали  можливість зрозуміти, хто вони, чого хотять і як знайти своє місце в житті.

Ми шануємо вас та вашу глибоку професію, будьте такими ж шляхетними, справжніми та сильними для всіх шкільних дітей!

Дорогі випускники!  Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни і нашої території! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

Глибоко вдячні батькам за те, що ви вкладаєте в своїх дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у Перемогу та завтрашній день!  Слава Україні!

З повагою начальник Воскресенської

сільської військової адміністрації