Сучасне бджільництво у Воскресенці!

Дата: 27.12.2017 21:45

Сьогодні у сільському будинку культури с.Воскресенки пройшов семінар на тему: «Новітні технології в бджільництві. Методи боротьби з кліщем Вароа».

У семінарі прийняли участь бджолярі Пологісвького, Гуляйпільського, Оріхівського та Більмацького районів.

Директор ІКЦ «АГРО-ТАВРІЯ» Подшивалов Г.В.  розповів та презентував новий проект UHBDP, формальні та неформальні об'єднання бджолярів: ціль, мета, завдання та досвід.

На семінарі  спеціаліст по захворюванням бджіл Андрущенко А.В розповів про методи боротьби з захворюванням бджолиних сімей на вароатоз, та координатор по бджільництву ІКЦ « АГРО-ТАВРІЯ» Курмачов О.В. продемонстрував сучасне обладнання та інвентар який використовується в бджільництві. Насичена та цікава була програма.

По завершенню семінару було розіграно чимало подарунків для бджолярів.

Головний приз димар для обкурювання бджіл отримав Бельбас Микола мешканець села Воскресенка.