Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Новини

Концерт для військовослужбовців

Дата створення: 14:35 17.06.2016

12 червня 2016 року творчий колектив  Кінськороздорівського сільського будиноку культури в складі творчого батальйону Пологівщіни провели два концерти для військовослужбовців 56 прикордонної бригади в місті Маріуполь.

В ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата створення: 09:52 17.06.2016

Жителька села Кінські Роздори  Галина Тимофіївна Шапка  16 червня відзначила свій 90-річний ювілей. Привітати ювілярку зі святом прийшли, у гостинну оселю 90–літньої іменинниці, сільський голова Чапаєвської сільської об’єднаної територіальної громади М.І. Гузенко, староста с. Кінські Роздори, с-ща Магедове, с. Лозове С.І. Зубенко, начальник організаційно-кадрового відділу А.В. Ротко, директор Кінськороздорівського СБК Л.О. Колісник, художній керівник Кінськороздорівського СБК О.М. Дмитренко, які привітали ювілярку букетом квітів, подарунком, солодощами, піснею та побажали міцного здоров’я, щастя, людської шани, бадьорості духу та всіляких людських радощів. Незважаючи на поважний вік, Галина Тимофіївна дужа активна, усміхнена, привітна і хазяйновита, вражає щирістю, доброю пам’яттю та життєрадісністю.

Привітання з днем медичного працівника

Дата створення: 08:47 17.06.2016

Шановні медичні працівники ! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Відкриття фонтану у Чапаєвці!

Дата створення: 23:04 11.05.2016

    9 травня у Чапаєвці відбулося урочисте відкриття майданчика для відпочинку селян. У сільського голови Миколи Гузенка вже давно була ідея облаштувати таке місце. І ось усі роботи завершено. На пустирі між сільським магазином і кафе з’явився затишний куточок, куди можна прийти відпочити всією родиною. Акуратно вимощені доріжки, гарні клумби, лавочки і фонтан – все це єдиний ансамбль.

Робимо чистоту спільно

Дата створення: 12:48 05.05.2016

З приходом весни наступає сприятлива пора, щоб взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця.